Objednávka e-booku

7 dní bez lepku, mléka a cukru + dárky

S tímto e-bookem můžete začít vařit zdravě a jednoduše pro celou rodinu ještě dnes. :)“
Maria

Zjistila jste, že e-book pro vás není to pravé?

Nabízím Vám GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Napište mi do 14 dnů od zakoupení e-booku a já Vám bez jediné otázky pošlu peníze zpět.

Tento e-book mě nadchl! Syn má pořád nějaké ekzémy a doktor mi řekl, ať vysadím lepek a mléčné výrobky. Bála jsem se, že nezvládnu vařit bez těchto věcí. Ale dala jsem to! Nejlepší na tomto e- booku je, že nemusím vymýšlet co vařit celý týden. A ten nákupní seznam jako bonus – prostě pecka. Bez něj bych určitě zapomněla něco koupit a ztrácela čas vracením se do obchodu. Tento e-book je skvělá volba. Kupte si ho. Už se těším na další, ať nemusím nic vymýšlet a hledat sama.
Ing. Dana Zajíčkováwww.danazajickova.cz
Přesně tohle mi na trhu chybělo. Zdravé recepty, které jsou navíc jednoduché a ták dobré! Oba bonusy jsou moc povedené – nákupní seznam je skvělý pomocník a zimní saláty jsou vynikající a opět geniálně jednoduché. Kuchařku jistě ocení každý, kdo chce (aspoň částečně) omezit bílé jedy, netrávit v kuchyni půl dne a fantasticky pohostit sebe i své blízké.
Eva Petružálkováwww.evapetruzalkova.cz
Vždycky jsem věděla, že alespoň chvíli bez lepku, mléka a cukru by pomohlo celé mé rodině s řadou problémů a mnohokrát jsem se do toho i pouštěla, ale nejčastěji „"od pondělí“...  A tak jsem vždy zdlouhavě vymýšlela jídelníček, abych nejpozději uprostřed týdne zjistila, že mi nezbyla síla to opravdu dodržet. Tento e-book je pro mě nepopsatelným pokladem, protože mi dodává sílu na to, abych očistným týdnem opravdu prošla. Recepty jsou jednoduché, přirozené a výborné a moc hezky se mi podle nich vařilo. A kompletní nákupní seznam jako bonus byl pro mě třešničkou na dortu. Plánuji se k němu vracet a vařit podle něj jeden týden v každém měsíci. Díky!
Zuzana Staňková

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na maria@mariajurkova.cz.

Společně to vyřešíme.