Už Vás nebaví každý den řešit, co zdravého uvařit?

Mám pro vás balíček e-booků a spustu zdravých receptů za výhodnou cenu.

Co najdete v e-booku

7 dní bez lepku, mléka a cukru?

Co najdete v e-booku

17x domácí zmrzliny?

E-book 7 dní bez lepku, mléka a cukru Vám vyřeší  každodenní přemýšlení nad tím, co připravit k večeři pro celou rodinu nebo co koupit na druhý den.

Máte s ním totiž jistotu, že minimálně na příštích 7 dní o tom nebudete muset přemýšlet.

A e-book 17x domácí zdravé zmrzky vám vyřeší nejoblíběnější dětské svačinky ve zdravé variantě. 🙂

Z vlastní zkušenosti vím, o kolik je život jednodušší, když nemusíte neustále řešit jídlo. Když vím, že mám připravené zdravé, dobré a rychlé jídlo bez toho, že strávím v kuchyni několik hodin denně. Když mám víc času na sebe bez pocitu, že bych něco zanedbávala.
Maria Jurková

A to ještě není všechno. K e-bookům jsem pro Vás připravila i dárky:

E-book 10x zimní saláty v hodnotě 89,- Kč

Překvapte neobvyklým salátem rodinu nebo návštěvu.

Pohodlný nákupní seznam na celý týden.

Vytiskněte si ho a vezměte s sebou do obchodu. Zaručeně na nic nezapomenete. 🙂

Každoroční aktualizace e-booku 17x domácí zmrzliny.

KAždý rok Vám pošlu aktualizovanou verzi e-booku, ve které vždy najdete 1 recept na domácí zdravé zmrzky navíc. 🙂

A kolik vás to všechno bude stát?

 460 Kč

Chci, aby se recepty na jednoduchá a zdravá jídla dostaly do co nejvíce rodin. Té naší totiž změna stravování moc pomohla.

Za 460 Kč tedy získáte:

 • 7 dní bez lepku, mléka a cukru
  37 zdravých a jednoducých receptů od snídaně až po večeří pro celou rodinu.
 • 10x zimní saláty
  10 receptů na jednoduché zimní saláty, kterými skvěle doplníte jakékoliv jídlo.
 • Nákupní seznam
  Nákupní seznam k e-booku 7 dní bez lepku, mléka a cukru. Aby to bylo ještě jednodušší. 🙂
 • 17x domácí zmrzliny
  17 receptů na nejoblíbenější dětské svačinky. Ael zdravě. 🙂 A ani zmrzlinovač nebudete potřebovat.
 • Každoroční aktualizace
  Každy rok vám pošlu akualizovaný e-book 17x domácí zmrzliny. Vždy před sezónou tak dostanete nový recept a jemně vám tak připomenu, že zdravé domácí zmrzky stojí za to vyzkoušet.
zdravérecepty bez lepku, mléka a cukru

Tedy:

0
Jednoduchých receptů
0
vegetariánských receptů
0
veganských receptů
0
receptů z luštěnin
0
receptů na zdravé domácí zmrzliny
0
receptů na svačiku, kterou můžete nabídnout i ke kávě

A čím sladím?

Všechny moje recepty jsou přirozeně bez lepku, mléka a cukru.

Ale nejde o nízkosacharidové (low-carb) recepty a ani o recepty bez sladké chuti. Nedokážu bez ní žít. 

Sladké recepty jsou tedy doslazeny - ale zdravěji a hlavně málo. Pokud jste zvyklá na “normální“ koláče nebo muffiny, tak pro Vás nejspíš budou ze začátku trochu málo sladké. Ale vydržte, je to jen o zvyku. 🙂

Nejraději doslazuji kombinací rýžového sladu s jablky. Nevyhýbám se ani rýžovému sirupu, xilitolu (březovému cukru), kokosovému cukru, kvalitnímu medu, datlovému sirupu, nebo javorovém sirupu. (ale datlový i javorový sirup jsou hodně sladké, takže těch najdete v receptech jen minimální množství. A samozřejmě ovoci - čerstvému, nebo sušenému.

V žádném z mých receptů nikdy nenajdete: Cukr, třtinový cukr, přírodní hnědý cukr a agávový sirup.

Ochutnávka z e-booků:

 

7 dní bez lepku, mléka a cukru:

 

17x domácí zmrzliny:

 

Zkuste vařit se mnou a uvidíte, že to vůbec nemusí být složité. Všechny recepty mám vyzkoušené na své rodině a troufám si říct, že mám doma dost rozmazlené strávníky. Takže to s největší pravděpodobností bude fungovat i u Vás.

Možná si říkáte, že receptů je všude dost a najdete je jinde a zdarma. Nejspíš ano, na internetu se toho dá najít opravdu dost. Ale strávíte tím spousty hodin a nenajdete vše na jednom místě.

Jeho tvorba mě stála mnohem víc. Tisíce za jídlo, které skončilo v koši, než jsem se naučila vařit, a spoustu času stráveného v kuchyni.

Z vlastní zkušenosti také vím, že většina bezlepkových receptů obsahuje hotové směsi mouk, mléčné výrobky nebo cukr. Bezmléčné zase lepek. A cukr bývá bohužel často nahrazen pro zdraví nějakou ještě horší variantou. 

Zjistila jste, že pro vás e-booky s recepty nejsou to pravé? Nabízím Vám GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Napište mi do 14 dnů od zakoupení eBooku a já Vám bez jediné otázky pošlu peníze zpět.
Maria Jurková

Co o receptech říkají ostatní?

Tento e-book mě nadchl! Syn má pořád nějaké ekzémy a doktor mi řekl, ať vysadím lepek a mléčné výrobky. Bála jsem se, že nezvládnu vařit bez těchto věcí. Ale dala jsem to! Nejlepší na tomto e- booku je, že nemusím vymýšlet co vařit celý týden. A ten nákupní seznam jako bonus – prostě pecka. Bez něj bych určitě zapomněla něco koupit a ztrácela čas vracením se do obchodu. Tento e-book je skvělá volba. Kupte si ho. Už se těším na další, ať nemusím nic vymýšlet a hledat sama.
Ing. Dana Zajíčkováwww.danazajickova.cz
Přesně tohle mi na trhu chybělo. Zdravé recepty, které jsou navíc jednoduché a ták dobré! Oba bonusy jsou moc povedené – nákupní seznam je skvělý pomocník a zimní saláty jsou vynikající a opět geniálně jednoduché. Kuchařku jistě ocení každý, kdo chce (aspoň částečně) omezit bílé jedy, netrávit v kuchyni půl dne a fantasticky pohostit sebe i své blízké.
Eva Petružálkováwww.evapetruzalkova.cz
Vždycky jsem věděla, že alespoň chvíli bez lepku, mléka a cukru by pomohlo celé mé rodině s řadou problémů a mnohokrát jsem se do toho i pouštěla, ale nejčastěji „"od pondělí“...  A tak jsem vždy zdlouhavě vymýšlela jídelníček, abych nejpozději uprostřed týdne zjistila, že mi nezbyla síla to opravdu dodržet. Tento e-book je pro mě nepopsatelným pokladem, protože mi dodává sílu na to, abych očistným týdnem opravdu prošla. Recepty jsou jednoduché, přirozené a výborné a moc hezky se mi podle nich vařilo. A kompletní nákupní seznam jako bonus byl pro mě třešničkou na dortu. Plánuji se k němu vracet a vařit podle něj jeden týden v každém měsíci. Díky!
Zuzana Staňková

Už na nic nečekejte.  

Teď je ten pravý čas začít konečně vařit zdravě. Jednodušší už to nebude. 

Klikněte na tlačítko „Chci vařit zdravě“ a začněte ještě dnes.

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na maria@mariajurkova.cz a vyřešíme to spolu.