Zdravé recepty bez lepku, mléka a cukru

Už Vás nebaví každý den řešit, co zdravého uvařit?

Byla jsem na tom stejně jako Vy. Miluji dobré jídlo, a když jsem zjistila, že moje děti jsou alergické na lepek i mléko, byl to pro mě velký šok. Nevěděla jsem, jak změnit stravu, a bála jsem se, že to nezvládnu. Byla jsem unavená, vystresovaná a jídlo jsem řešila snad i ve snu.

Učila jsem se vařit úplně „odznova“ a s každým jídlem jsem doufala, že děti nebo manžel jídlo snědí a nehodí mi ho na hlavu.

Dnes jsem za tuto radikální změnu jídelníčku šťastná. Děti jsou zdravé a bez ekzémů a já vážím méně než před prvním těhotenstvím. A k tomu mám spoustu energie.

 

Zkuste vařit se mnou a uvidíte, že to vůbec nemusí být složité.

Všechny recepty mám vyzkoušené na své rodině a troufám si říct, že mám doma dost rozmazlené strávníky.

Takže to s největší pravděpodobností bude fungovat i u Vás. 🙂

Byla jsem na tuto velkou změnu sama, ale Vy nemusíte. Nemusíte trávit desítky hodin vymýšlením a hledáním zdravých receptů na internetu. Nemusíte se bát, že jídlo nakonec vyhodíte, protože se experiment nepovede.

E-book 7 dní bez lepku, mléka a cukru jsem psala tak, jak bych si ho sama přála mít, když jsem začínala takto vařit. Jednoduché recepty, bez velkého přemýšlení a skvělé jídlo pro celou rodinu.

Můžete se tak přesvědčit, že lze vařit pro celou rodinu přirozeně bez lepku, mléka a cukru. Že můžete mít vyřešené snídaně, obědy, svačiny i večeře, a přitom nemusíte trávit u sporáku 3 a víc hodin denně.

Že se z toho nemusíte zbláznit. 🙂 

A čím sladím?

Všechny moje recepty jsou přirozeně bez lepku, mléka a cukru.

Ale nejde o nízkosacharidové (low-carb) recepty a ani o recepty bez sladké chuti. Nedokážu bez ní žít. 

Sladké recepty jsou tedy doslazeny - ale zdravěji a hlavně málo. Pokud jste zvyklá na “normální“ koláče nebo muffiny, tak pro Vás nejspíš budou ze začátku trochu málo sladké. Ale vydržte, je to jen o zvyku. 🙂

Nejraději doslazuji kombinací rýžového sladu s jablky. Nevyhýbám se ani rýžovému sirupu, xilitolu (březovému cukru), kokosovému cukru, kvalitnímu medu, datlovému sirupu, nebo javorovém sirupu. (ale datlový i javorový sirup jsou hodně sladké, takže těch najdete jen minimální množství od každého v jednom receptu.). A samozřejmě ovoci - čerstvému, nebo sušenému.

V žádném z mých receptů nikdy nenajdete: Cukr, třtinový cukr, přírodní hnědý cukr a agávový sirup.

V tomto e-booku najdete hned 37 jednoduchých receptů, které vám usnadní život.

 

Minimálně na týden. 🙂

Zdravé recepty pro celou rodinu. Od snídaně po večeři přirozeně bez lepku, mléka a cukru.

A co najdete uvnitř?

0
vegetariánských receptů
0
veganských receptů
0
receptů z luštěnin
0
receptů na svačiku, kterou můžete nabídnout i ke kávě
0
receptů na výživné polévky

Myslím na všechno a chci, aby to pro Vás bylo co nejjednodušší. 🙂

 

Proto ode mě k e-booku dostanete hned dva dárky navíc: 

Pohodlný nákupní seznam na celý týden.

Vytiskněte si ho a vezměte s sebou do obchodu. Zaručeně na nic nezapomenete. 🙂

E-book 10x zimní saláty v hodnotě 89,- Kč

Překvapte neobvyklým salátem rodinu nebo návštěvu.

7 dní bez lepku, mléka a cukru.

 

Tento e-book Vám vyřeší  každodenní přemýšlení nad tím, co připravit k večeři pro celou rodinu nebo co koupit na druhý den.

Máte s ním totiž jistotu, že minimálně na příštích 7 dní o tom nebudete muset přemýšlet.

Z vlastní zkušenosti vím, o kolik je život jednodušší, když nemusíte neustále řešit jídlo. Když vím, že mám připravené zdravé, dobré a rychlé jídlo bez toho, že strávím v kuchyni několik hodin denně.

Když mám víc času na sebe bez pocitu, že bych něco zanedbávala.

A kolik vás to všechno bude stát?

 340 Kč

Chci, aby se recepty na jednoduchá a zdravá jídla dostaly do co nejvíce rodin. Té naší totiž změna stravování moc pomohla.

Možná si říkáte, že receptů je všude dost a najdete je jinde a zdarma. Nejspíš ano, na internetu se toho dá najít opravdu dost. Ale strávíte tím spousty hodin a nenajdete vše na jednom místě.

Jeho tvorba mě stála mnohem víc. Tisíce za jídlo, které skončilo v koši, než jsem se naučila vařit, a spoustu času stráveného v kuchyni.

Z vlastní zkušenosti také vím, že většina bezlepkových receptů obsahuje hotové směsi mouk, mléčné výrobky nebo cukr. Bezmléčné zase lepek. A cukr bývá bohužel často nahrazen pro zdraví nějakou ještě horší variantou. 

Na stránkách všech e-booků najdete:

0
kompletních receptů
0
stran inspirace
0
a více měsíců života bez ekzémů
0
let zkušeností odhodlané matky
 

Zdravé stravování není krátkodobá dieta ani momentální výstřelek. Je to životní styl, který Vám dlouhodobě může změnit život k lepšímu tak, že už se nebudete chtít vracet zpátky. 

Ochutnávka z e-booků:

 

7 dní bez lepku, mléka a cukru

 

10x zimní saláty

 

  • 10 receptů na jednoduché zimní saláty,
    které se hodí jako příloha nebo lehký oběd.
  • Zajímavé obměny klasických letních salátů
    ze sezónní zeleniny, která je k dispozici během zimního období.
  • Neobvyklé dresingy a chuťové kombinace,
    kterými určitě nezklamete žádnou návštěvu.
Zjistila jste, že eBook pro vás není to pravé? Nabízím Vám GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Napište mi do 14 dnů od zakoupení eBooku a já Vám bez jediné otázky pošlu peníze zpět.
Maria Jurková

Co o e-booku říkají?

Tento e-book mě nadchl! Syn má pořád nějaké ekzémy a doktor mi řekl, ať vysadím lepek a mléčné výrobky. Bála jsem se, že nezvládnu vařit bez těchto věcí. Ale dala jsem to! Nejlepší na tomto e- booku je, že nemusím vymýšlet co vařit celý týden. A ten nákupní seznam jako bonus – prostě pecka. Bez něj bych určitě zapomněla něco koupit a ztrácela čas vracením se do obchodu. Tento e-book je skvělá volba. Kupte si ho. Už se těším na další, ať nemusím nic vymýšlet a hledat sama.
Ing. Dana Zajíčkováwww.danazajickova.cz
Přesně tohle mi na trhu chybělo. Zdravé recepty, které jsou navíc jednoduché a ták dobré! Oba bonusy jsou moc povedené – nákupní seznam je skvělý pomocník a zimní saláty jsou vynikající a opět geniálně jednoduché. Kuchařku jistě ocení každý, kdo chce (aspoň částečně) omezit bílé jedy, netrávit v kuchyni půl dne a fantasticky pohostit sebe i své blízké.
Eva Petružálkováwww.evapetruzalkova.cz
Vždycky jsem věděla, že alespoň chvíli bez lepku, mléka a cukru by pomohlo celé mé rodině s řadou problémů a mnohokrát jsem se do toho i pouštěla, ale nejčastěji „"od pondělí“...  A tak jsem vždy zdlouhavě vymýšlela jídelníček, abych nejpozději uprostřed týdne zjistila, že mi nezbyla síla to opravdu dodržet. Tento e-book je pro mě nepopsatelným pokladem, protože mi dodává sílu na to, abych očistným týdnem opravdu prošla. Recepty jsou jednoduché, přirozené a výborné a moc hezky se mi podle nich vařilo. A kompletní nákupní seznam jako bonus byl pro mě třešničkou na dortu. Plánuji se k němu vracet a vařit podle něj jeden týden v každém měsíci. Díky!
Zuzana Staňková

Už na nic nečekejte.  

Teď je ten pravý čas začít konečně vařit zdravě. Jednodušší už to nebude. 

Klikněte na tlačítko „Chci vařit zdravě“ a začněte ještě dnes. Zdraví Vaší rodiny je jen ve Vašich rukou.

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na maria@mariajurkova.cz a vyřešíme to spolu.