Neumíte si představit léto bez zmrzlin, ale ty z obchodu kupovat nechcete?

Mám to stejně. 🙂

Naše děti zmrzliny milují. Sepsala jsem pro Vás naše oblíbené recepty na zdravé a výživné domácí zmrzliny, po kterých se děti utlučou.

Všechny recepty jsou samozřejmě:

Navíc si vůbec nebudete muset pořizovat drahý zmrzlinovač – sama ho nemám, vystačím si s výkonným mixérem.

„Ruku na srdce… Zakazovat dětem něco co jim chutná, pokud jim za to nenabídnete nějakou dobrou náhradu nemá moc velký smysl…“

Připravila jsem pro vás e-book plný zdravých a dobrých zmrzlin.

V tomto e-booku najdete 17  jednoduchých receptů na zmrzliny, se kterými vyřešíte zdravé letní svačinky. Samozřejmě jsou bez lepku, bez mléka a bez cukru, jako všechny moje recepty.

Zmrzlin není nikdy dost, a proto mám pro vás dárek. Každý rok před sezonou přidám do tohoto e-booku nějaký nový recept a aktualizovanou verzi pak najdete ve své e-mailové schránce.

Obrovskou výhodou domácích zmrzlin je to, že vydrží v mrazáku klidně několik měsíců a můžete tak kdykoliv překvapit kamarády vašich dětí. Příprava domácích zmrzlin je jednoduchá a z vlastní zkušenosti vím, jak moc rády děti s jejich přípravou pomáhají. A když budete mít plný mrazák vlastních zdravých zmrzlin, bude pak mnohem jednoušší odolat těm kupovaným.
Maria Jurková

A kolik vás e-book plný zmrzlin bude stát? 

 175 Kč

To je tak hodnota dvou „lepších“ vaniček zmrzliny. Mléčných a s cukrem. 

Jmenuji se Maria Jurková a krom toho, že vařím přirozeně bez lepku, mléka a cukru, mám doma ještě 3 Italy. Takže bez dobrých zmrzlin by to u nás doma prostě nešlo. 🙂

Příprava dobrých zdravých domácích zmrzlin pro mě byla dlouho velkou výzvou. Hodně jsem hledala recepty na internetu, ale často v nich byl jogurt, jiné mléčné výrobky nebo cukr. (Prohledávala jsem internet horem dolem, ale často byl v receptech jogurt, jiné mléčné výrobky nebo cukr.) Tedy nic pro nás. 

Dnes dělám domácí zmrzliny, se kterými jsem opravdu spokojená. Já, i děti. A protože chci, aby se tyto jednoduché a přitom dobré recepty na domácí zmrzky dostaly k co největšímu počtu maminek (a tedy i dětí), sepsala jsem ty nejlepší do tohoto e-booku.

Neste si jistá, jestli je e-book to pravé pro vás? Můžu Vám poslat ukázku zdarma včetně jednoho receptu:-) Zadejte Vaše jméno a e-mail a já vám ji obratem pošlu.
Maria Jurková

Malá ochutnávka domácích zmrzlin:

 

Zjistila jste, že e-book pro vás není to pravé? Nabízím vám GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Napište mi do 14 dnů od zakoupení e-booku a já vám bez jediné otázky pošlu peníze zpět.
Maria Jurková

Co o e-booku říkají?

Mario, děkuji za tento e-book. Zmrzliny miluji, stejně jako obě moje děti, jenže nás nechci denně cpát cukrem a barvivy, v lepším případě např. smetanou. Tvoje zmrzliny vypadají úžasně! Hned jsme jich pár vyzkoušeli a úžasně také chutnají. Moje děti i moje postava jsou ti vděčné. 😀
Eva Petružálkováwww.evapetruzalkova.cz
Jsem nadšená, že někdo dal dohromady tak pestrou inspiraci zmrzlin bez laktózy a cukru a vyzkoušel přípravu a poměry. My už můžeme jen mlsat! Ušetřilo mi to ne jen hodiny práce, ale taky dost peněz za nevydařené pokusy. E-book je nabitý praktický tipy od začátku do konce, ne jen recepty. Co oceňuji nejvíc je, že Maria v receptech používá hodně sezóní ovoce tak jak zraje a tedy můžu dělat zmrzliny postupně a pořád máme změnu. Dávno v kuchyni nepoužívám mléko a cukr, ale s kokosovým mlékem se teprve učím a tohle mi moc pomohlo. Díky! Máme s manželem mnohem sladší léto.
Lucie a Radek Chromíwww.predmanzelskesladeni.cz
Mňam, tak tenhle eBook je doslova k pochutnání. Pro mě osobně úžasné recepty s lákavými pravdivými fotkami. Tak, jak Vás nalákají, když si eBook chcete koupit, tak si opravdu zmrzku člověk udělá. A udělat zmrzku bez výčitek svědomí, že zase cpeme dětem sladké, je parádní nápad i pro ty, co nedrží žádnou dietu. Protože po ovocných domácích zmrzkách, správně oslazených, se člověk prostě cítí osvěženě a nabitě.
Pavla Skálováwww.pavlaskalova.cz

Tak už na nic nečekejte.

Objednejte si tento e-book a začněte s domácími zmrzlinami ještě dnes.

Uvidíte, že je to opravdu mnohem jednodušší, než se zdá. 🙂

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na maria@mariajurkova.cz a vyřešíme to spolu.