Esence ledvin (Rozhovor)

Esence ledvin, co to je?

Možná už jste o ní slyšeli. Esence ledvin je vlastně takový nejhutnějši a nejmateriálnější zdroj – v západní kultuře je považována za “hluboké rezervy“. Je to vlastně materiální základ, aby naše tělo mohlo růst, vyrábět energii a obnovovat se. 

Podívejte se na krátké video, kde Erik Palko, terapeut TCM jednoduše a jasně vysvětlí základy esence ledvin a jak se o ní starat.

Důležité je ale uvědomit si, že této esence máme jen omezené množství a nedá se doplnit. Její množství je dané a je na nás, jak ji využijeme během života. Ve videu je shrnuté:

  • Jak ji nejlépe využít esenci ledvin a starat se o ni?
  • Co to je pre-natální a post-natálni energie?
  • Je o to něco, co lze ovlivnit nebo doplnit?
  • Existují potraviny, které podporují esenci ledvin?
  • Jaká je trojice, která nejvýrazněji pomáhá k tomu, abychom si nevyčerpali esenci ledvin?

To vše se dozvíte v krásně vysvětleném krátkém videu. (9 minut):

Budu se těšit příště!

Maria

PS: Chcete vyzkoušet nové recepty? Naše nejoblíbenější, se kterými bude příprava zdravého jídla pro celou rodinu hračkou, najdete zde >>>. Všechny jsou přirozeně bez lepku, mléka a cukru.

Maria Jurková
Zajímají mě souvislosti mezi jídlem a zdravím. Ráda se cítím dobře ve svém těle a chci abychom já i moje děti byli zdravé. Proto vařím bez lepku, mléka a cukru. Více o mě si přečtěte tady>> Maria je autorkou knihy Chutně bez lepku, mléka a cukru a e-booku 7 dní bez lepku, mléka a cukru.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.